Пошук керівників
вищої ланки

Пошук функціональних
керівників

Пошук експертів

ПРО НАС

Компанія «Бізнес Актив/CIG» надає сервіс Executive Search і C-suite рекрутингу для локальних і міжнародних компаній в Україні та за її межами. Ми знаходимо талановитих лідерів, формуємо ради директорів, залучаємо незалежних експертів, а також здійснюємо пошук керівників функцій та дивізіонів. Ми завжди працюємо в одній ціннісній площині: організація та її потреби – ми, як провайдер зі своїми можливостями – кандидати та їх рішення для компанії. Горді бути акредитованими Асоціацією Executive Search консультантів (AESC), що визнана організацією з найвищим рівнем якості в індустрії.

Наша компанія була заснована у 2008 році, і за цей час реалізовано  багато складних і відповідальних проектів. З 2019 року «Бізнес Актив/CIG» є партнером глобальної Executive Search компанії Cornerstone International Group (CIG). Це партнерство дає змогу нам і нашим клієнтам працювати за найбільш передовими світовими практиками у пошуку і залученні менеджерів на керівні ролі, використовувати глобальну базу знань, а також якісно здійснювати пошук кращих кандидатів по всьому світу.

Cornerstone International Group – одна з найбільших глобальних консалтингових компаній з понад 60 офісами по всьому світу. CIG спеціалізується на наданні сервісів Executive Search і управлінського консалтингу. Щороку група посідає гідний щабель у списку кращих рекрутингових компаній світу за версією Forbes.

Індустріальні практики:

 • агросектор

 • FMCG

 • РІТЕЙЛ

 • ЛОГІСТИКА

 • ТЕЛЕКОМ

НАША КОМАНДА

Консультанти з багаторічним досвідом роботи у рекрутингу. Глибока галузева експертиза та чудове знання ринку кандидатів дає змогу виконувати роботу на високому професійному рівні.

 • Олег Жадан

  Співвласник, партнер

 • Анна Нестерчук

  Співвласник, керуючий партнер. Автор проекту «Здоров’я бізнесу: intervalues intelligence в Executive рекрутингу»

КЛІЄНТАМ

Ми допомагаємо бізнесу залучити кращих менеджерів. Постійний моніторинг ринку праці, досвід формування зовнішнього резерву на важливі позиції, оцінка intervalues intelligence – все це дає можливість вибрати найуспішнішого кандидата, який має не тільки необхідний досвід і професійні компетенції, а й відповідає корпоративному коду організації.

Основа нашої ефективності – глибоке розуміння відповідності цінностей: наша компанія – наші клієнти – наші кандидати.

Завжди готові надати необхідну додаткову інформацію про нашу роботу, в тому числі рекомендації наших українських та міжнародних партнерів.

КАНДИДАТАМ

Ми є надійними партнерами не тільки для клієнтів, а й для кандидатів, з якими вибудовуємо довгострокові довірчі відносини. Саме тому багато наших кандидатів стають нашими клієнтами у майбутньому..

Наші принципи взаємодії:

 • Конфіденційність діалогу на всіх етапах.

 • Надання всієї необхідної інформації для прийняття рішення.

 • Своєчасне надання зворотного зв'язку та інформування про статус проекту.

 • Підтримка після вступу на посаду.

 • Делікатність та повага

Надіслати або оновити інформацію щодо свого досвіду можна, скориставшись формою нижче. Ваше CV буде обов’язково взяте до уваги. Наша база призначена винятково для внутрішнього використання, ми не передаємо клієнту жодних даних про наших кандидатів без попередньої згоди.

Вибрати файл

КОНТАКТИ

м. Київ, вул. Кирилівська, 1-3, секція С, оф. 11

Анна Нестерчук, керуючий партнер

nesterchuk@bizactiv.com.ua

+38 050 414 14 25

 Для ЗМІ

media@bizactiv.com.ua

Ольга Ваганова

+38 067 502 99 41