Пошук керівників
вищої ланки

Пошук функціональних
керівників

Пошук експертів

ПРО НАС

Компанія «Бізнес Актив» здійснює пошук талановитих лідерів для компаній, керівників підприємств і функціональних підрозділів, рідкісних фахівців для роботи в Україні та в межах близького зарубіжжя.

Ми маємо ефективний досвід залучення фахівців з провідних європейських та американських компаній, що реалізують свій досвід в найкращих підприємствах нашої країни.

З 2008 року ми працюємо в сфері пошуку персоналу, надаючи найефективніші рішення для провідних підприємств нашої країни і відточуючи свій професіоналізм. За цей час ми реалізували більш ніж 400 проектів Executive Search для 150 українських та міжнародних компаній.

Індустріальні практики:

 • агросектор

 • FMCG

 • РІТЕЙЛ

 • ЛОГІСТИКА

 • ІТ, ТЕЛЕКОМ

НАША КОМАНДА

Наша команда – це досвідчені консультанти з багаторічним досвідом роботи в рекрутингу. Глибока галузева експертиза свого напрямку, відмінне знання ринку кандидатів дозволяє виконувати роботу на високому професійному рівні. Саме це дає нам можливість реалізовувати найскладніші та найсміливіші проекти.

 • Олег Жадан

  Партнер, співзасновник

 • Анна Нестерчук

  Керуючий партнер, співзасновник

 • Алла Дорошенко

  Керівник з розвитку, керівник Executive search проектів

 • Ірина Трухан

  Керівник Executive search проектів

 • Тетяна Кулініч

  Керівник Executive search проектів

КЛІЄНТАМ

Ми допомагаємо бізнесу знайти талановитих управлінців для реалізації стратегічних цілей і завдань. Постійне дослідження ринку кандидатів, досвід формування зовнішнього резерву на стратегічні позиції, знання провідних гравців з числа компаній-конкурентів надає нам можливість вибрати найкращого успішного кандидата, що володіє не тільки необхідним досвідом і професійними компетенціями, а й відповідає корпоративній культурі організації. І може бути ефективним партнером.

9 років співпраці з провідними підприємствами сформували нашу бездоганну репутацію. Ми завжди готові надати необхідну інформацію про нашу роботу, в тому числі рекомендації наших партнерів, що підтверджують наш рівень професіоналізму.

Ми націлені на довготривале співробітництво, що враховує принципи конфіденційності, довіру і взаємну повагу, розуміння ситуації на даний час, якість та відповідальність.

КАНДИДАТАМ

НАШІ КАНДИДАТИ керівники підприємств, члени управлінських команд та керівники структурних підрозділів.

Наша компанія - надійний партнер не тільки для замовників, а і для кандидатів. Кандидати для нас – це наші
партнери, з якими ми будуємо довготривалі довірчі відносини.

НАШІ ПРИНЦИПИ ВЗАЄМОДІЇ ПОЛЯГАЮТЬ У НАСТУПНОМУ:

 • Конфіденційність перемовин на всіх етапах.

 • Надання всієї необхідної інформація для прийняття рішення щодо участі в проекті та компанії-замовника.

 • Своєчасне надання зворотного зв’язку та інформування про ситуацію щодо проекту.

 • Підтримка після виходу на роботу.

Надіслати або оновити інформацію щодо свого досвіду можна, скориставшись формою нижче. Ваше CV буде обов’язково оброблене і прийняте до уваги. Ми керуємося тими ж принципами, що і в роботі з клієнтами: конфіденційність, делікатність і взаємна повага. Можливо, саме тому багато нашіх кандидатів стають клієнтами в майбутньому.

Наша база призначена винятково для внутрішнього використання, ми не передаємо клієнту жодних даних про наших кандидатах без їхньої попередньої згоди. Після приєднання до нашої бази даних кандидат має можливість також брати участь в міжнародних пошуках.

КОНТАКТИ

Адреса:

м. Київ, вул. Кирилівська 1-3 (раніше - вул. Фрунзе), сектор С, оф. 11

Телефон:

+38 (044) 361-71-20