Пошук керівників
вищої ланки

Пошук функціональних
керівників

Пошук експертів

ПРО НАС

Компанія «Бізнес Актив» надає сервіс ExecutiveSearch і C-suite рекрутмент для локальних і міжнародних компаній в Україні і за її межами. Ми знаходимо талановитих лідерів, формуємо ради директорів, залучаємо незалежних експертів, а також здійснюємо пошук керівників функцій і дивізіонів.

Наша компанія була заснована в 2008 році, і за цей час реалізована багато складних і відповідальних проектів.

З 2019 року «Бізнес Актив» є партнером глобальної Executive Search компанії Cornerstone International Group (CIG). Це дає змогу нам і нашим клієнтам працювати з найпередовішими світовими практиками в пошуку та оцінці менеджменту, використовувати глобальну базу знань, а також якісно здійснювати пошук кращих кандидатів по всьому світу.

Cornerstone International Group – одна з найбільших глобальних консалтингових компаній з більш як 60 офісами по всьому світу. CIG спеціалізується на наданні сервісів ExecutiveSearch і управлінського консалтингу, є членом Асоціації Executive Search консультантів (AESC) і визнана організацією з найвищим рівнем якості в індустрії.

Індустріальні практики:

 • агросектор

 • FMCG

 • РІТЕЙЛ

 • ЛОГІСТИКА

 • ІТ, ТЕЛЕКОМ

НАША КОМАНДА

Наша команда – це консультанти з багаторічним досвідом роботи в рекрутингу. Глибока галузева експертиза свого напрямку, чудове знання ринку кандидатів дає їм змогу виконувати роботу на високому професійному рівні.

Саме ці компетенції дають нам можливість реалізовувати найскладніші і сміливі проекти.

 • Олег Жадан

  Партнер, співзасновник

 • Анна Нестерчук

  Керуючий партнер, співзасновник

КЛІЄНТАМ

Ми допомагаємо бізнесу знайти талановитих управлінців для реалізації стратегічних цілей і завдань. Постійний моніторинг ринку праці, досвід формування зовнішнього резерву на стратегічні позиції, знання провідних гравців із числа компаній-конкурентів дає нам можливість вибрати найуспішнішого кандидата, який має не тільки необхідний досвід і професійні компетенції, а й відповідає корпоративній культурі організації.

Ми здійснюємо пошук для майбутніх завдань організації; основа нашого успіху - глибоке розуміння відповідності цінностей: наша компанія - наші клієнти - наші кандидати.

Більш як 10 років співпраці з провідними компаніями сформували нашу бездоганну репутацію. Ми завжди готові надати необхідну інформацію про нашу роботу, в тому числі рекомендації наших українських та міжнародних партнерів.

КАНДИДАТАМ

Наша компанія є надійним партнером не тільки для Клієнтів, а й для кандидатів, з якими ми вибудовуємо довгострокові довірчі відносини. Наші кандидати - керівники підприємств, члени управлінських команд і керівники структурних підрозділів.

Наші принципи взаємодії:

 • Конфіденційність діалогу на всіх етапах.

 • Надання всієї необхідної інформації для прийняття рішення щодо участі в проекті.

 • Своєчасне надання зворотного зв'язку та інформування про статус проекту.

 • Підтримка після вступу на посаду.

Надіслати або оновити інформацію щодо свого досвіду можна, скориставшись формою нижче. Ваше CV буде обов’язково оброблене і прийняте до уваги. Ми керуємося тими ж принципами, що і в роботі з клієнтами: конфіденційність, делікатність і взаємна повага. Можливо, саме тому багато нашіх кандидатів стають клієнтами в майбутньому.

Наша база призначена винятково для внутрішнього використання, ми не передаємо клієнту жодних даних про наших кандидатах без їхньої попередньої згоди. Після приєднання до нашої бази даних кандидат має можливість також брати участь в міжнародних пошуках.

КОНТАКТИ

Адреса:

м. Київ, вул. Кирилівська 1-3 (раніше - вул. Фрунзе), сектор С, оф. 11

Телефон:

+38 (044) 361-71-20